Recenze

Krásná stylová chalupa, uzavřený dvůr je ideální pro pobyt s dětmi. Naprosto perfektní je vytápěný dřevěný sud na koupání, užili jsme si ho. Krásné okolí a spousta možností k výletům v blízkém okolí.

Kristina Klapalová, recenze Facebook

Chalupa je jedním slovem pohádková, zařízená stylově a vkusně do nejmenšího detailu. My využili zimní víkend, máme v plánu i letní nebo jarní termín, okolí i samotný dvůr je pro děti super. Nemůžeme opomenout příjemnou domluvu a krásné uvítání od majitelů, čerstvý koláč na nás ještě nikdy nikde nečekal:-).

Jaroslava Hlaváčková

Prostředí skvělé, grilování s příteli krása, možnost si roztopit kamna jak v kovárně tak ve světnici je super. Kuchyň dostupná zvenku v kovárně je výborná. Prostředí vás opravdu přenese mimo uspěchaný život ve městě a umožní kvalitní odpočinek. Ve sklepě je infra sauna! Mohu jen doporučit pro rodinu, ale i menší skupinu přátel (10 je asi ideál)

Daniel Bagge, Airbnb.com

+ stylová chalupa s obytnou stodolou, vše citlivě a vkusně renovované + ideální pro rodinu s dětmi + koupací sud + velmi příjemní majitelé – celkově skvělý dojem kazí jen blízkost frekventované silnice, kde jezdí hodně kamionů

Stanislav Cetkovský, Airbnb.com

Naprosto úžasný pobyt v krásné chalupě na hezkém místě uprostřed Vysočiny. Horký koupací sud byl i se saunou skvělej! Chalupa je kompletně vybavená a nic nám nechybělo. Interier velice hezky zařízen a venkovní kuchyň je taky super!:) Velmi oceňujeme vstřícný a příjemný přístup majitelů a určitě to nebyla naše poslední návštěva!

Jarmila Talafová

Skvělé ubytování na skvělém místě ve středu republiky. S paní majitelkou, která je mimochodem velmi příjemná, je skvělá domluva a pobyt jsme si náležitě užili. Místo se určitě hodí pro nejméně 2 rodiny nebo partu kamarádů. Chata je krásně zrekonstruovaná, ale zachovává si svůj dobový ráz a přitom vám nic nechybí. Venkovní koupací sud s horkou vodou je skvělé zpestření po náročném dni, stejně jako fotbálek, grill a v létě i bazén. Topení v krbu má své kouzlo. Infrasaunu jsme ani nestihli využít, nebylo třeba. V zrekonstruované stodole se nachází bar, který je jako stvořený pro večerní setkání s přáteli. Na tuto chatu jsem narazil náhodou. Protože jsme jeli fakt last last minute, dá se říct, že na nás tak trochu zbyla. Nemohli bychom si přát lepší místo. Upřímně nechápu, že byla volná. Všech 10 lidí bylo spokojeno a jediné, čeho jsme litovali, že jsme se nemohli zdržet déle. Určitě vřele doporučuji. Všichni byli se vším spokojeni, snad jen, že infra sauna je spíše pro 1 max. pár. Pro 10 mužů nic moc 🙂 Ale jinak bylo vše perfektní.

Radim Horníček, Booking.com

Byl to krásný útěk od reality do pohádkové chalupy velmi milých majitelů. Vhodné pro rodiny s dětmi, které mají celodenní vyžití u bazénu na zahrádce, pro ty nejmenší je připravený hrací koutek ve stínu a přitom venku. V okolí je několik možností, kam na výlety – zřícenina hradu Orlík, hrad Lipnice, nebo příjemnou procházkou k rybníku Kachlička. A spousta dalšího.

Martina Nohava

Pohádková chaloupka, ve které jsme strávili nádherný týden. Úžasní majitelé, kteří pro vás připraví krásné přivítání. Vše, co jsme potřebovali, bylo k mání. Dovolenou jsme trávili s malými dětmi a téměř nic jsme pro ně nemuseli vozit.

Zuzana Prokšová